Trgovačka društva

Trgovačka društva u vlasništvu/suvlasništvu Koprivničko-križevačke županije

PIŠKORNICA d.o.o.
Koprivnički Ivanec, Matije Gupca 12
Tel:048/220-242, 048/220-890, fax:048/220-248
e-mail:piskornica@kc.t-com.hr

UDIO KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKE ŽUPANIJE 22,5%

Osoba ovlaštena za zastupanje:
Mladen Jozinović, Stari Jankovci

Članovi/članice Nadzornog odbora:

  1. Danijel Meštrić, Gornji Kneginec
  2. Dubravko Horvat, Zagreb
  3. Marijan Štimac, Đurđevac
  4. Alen Jančevec, Koprivnički Ivanec
  5. Mihaela Juranić, Botinovec
  6. Mirko Horvat, Hromec,
  7. Sandra Golubić, Mursko Središće

GEOPODRAVINA d.o.o.
Koprivnica, Hrvatske državnosti 32
Tel:048/658-233, fax:048/658-234
e-mail:radovan.list@kckzz.hr

UDIO KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKE ŽUPANIJE 16,67%

Osoba ovlaštena za zastupanje:
Radovan List, Kalinovac

Članovi/članice Nadzornog odbora:

  1. Branimir Horaček, Zagreb
  2. Stjepan Tvrdinić, Karlovac
  3. Zdravko Lovreković, Križevci
  4. Marijan Štimac, Đurđevac
  5. Željko Matiša, Koprivnica
  6. Zvonko Juras, Legrad
  7. Nenad Mađerić, Koprivnica5

PZC VARAŽDIN d.d.
Varaždin, Kralja Petra Krešimira IV 25
tel. centrala: 042/320-322, 042/320-328, fax:042/320-415
e-mail:pzc-varazdin@vz.t-com.hr

UDIO KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKE ŽUPANIJE 12,052%

Osobe ovlaštene za zastupanje:

  1. Miloš Martinović, Varaždin
  2. Mario Vdović, Varaždin
  3. Saša Varga, Varaždin

Članovi/članice Nadzornog odbora:

  1. Leonardo Lorbek, Cestica
  2. Martina Cesar-Kelemen, Varaždin
  3. Janja Šincek, Varaždin
  4. Anica Jurič, Vinica
  5. Vlatko Marković
  6. Božidar Varga
  7. Mladen Gregur
  8. Duško Herceg, Novi Marof,
  9. Goran Jozić, Varaždin

CESTE d.d.
Bjelovar, Ulica Josipa Jelačića 2
tel:043/244-245, fax:043/241-571
e-mail:tajnica@ceste-bjelovar.hr

UDIO KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKE ŽUPANIJE 3%

Osoba ovlaštena za zastupanje:
Stjepan Bogović, Bjelovar

Članovi/članice Nadzornog odbora:

  1. Željko Jozić, Bjelovar
  2. Franjo Gjurinić, Cirkvena
  3. Ivan Mesarić, Hercegovac
  4. Zdenko Blažićević, Gradina
  5. Željko Iharoš, Virovitica
  6. Stjepan Dragica, Virje
  7. Stanko Grčić, Čazma
  8. Ivo Martinović, Grubišno Polje
  9. Željko Laklija, Bjelovar