Alati za pristupačnost

  • Skaliranje sadržaja 100%
  • Veličina teksta 100%
  • Visina linije 100%
  • Prored između slova 100%
Ispiši ovu stranicu
31.07.2024.

Četvrta smjena vatrogasaca VZG Koprivnica upućena na otočje Brijuni

Objavljeno u kategorijama: Novosti, Zaštita i spašavanje

Galerija tehnički zbor 104


 Temeljem Programa aktivnosti u provedbi posebnih mjera zaštite od požara od interesa za Republiku Hrvatsku u 2024. godini te zapovijedi glavnog vatrogasnog zapovjednika RH Slavka Tucakovića, na četvrtu smjenu dislokacije na otočje Brijuni sutra kreću vatrogasci VZG Koprivnica.

 Na dislokaciju su upućena četiri djelatnika Javne vatrogasne postrojbe Koprivnica (Veliki Brijun), dva pripadnika DVD-a Koprivnica (otok Vanga) te dva pripadnika DVD-a  Herešin (Mali Brijun).

Smjena dislokacija traje 15 dana, a od opreme na dislokaciji se nalazi vatrogasna auto cisterna u vlasništvu DVD-a Koprivnica koja je namijenjena za potrebe osiguranja otoka Veliki Brijun, dok je za Mali Brijun osigurano interventno vatrogasno vozilo u vlasništvu VZ Grada Koprivnice.

Fotografija: Ilustracija

Služba ureda župana

Pročitano 964 puta