Stalna radna tijela Županijske skupštine

Odbor za izbor i imenovanja Županijske skupštine Koprivničko-križevačke županije

  1. Goran Kovačić iz Koprivnice, HDZ,  predsjednik,
  2. Zlatko Makar iz Borovljana, HSS,  potpredsjednik,
  3. Stjepan Ciganović iz Novog Virja, HDZ,  član,
  4. Miroslav Kovačić iz Kalinovca, HDZ,  član,
  5. Ivana Prugović iz Treme, HSS,   članica,
  6. Slavko Konfic iz Križevaca, HSU,   član,
  7. Marijana Markešić iz Đurđevca, SDP,  članica.

Odbor za statut i poslovnik  Županijske skupštine  Koprivničko-križevačke županije

  1. Miroslav Kovačić iz Kalinovca, HDZ,  predsjednik,
  2. Natalija Sučić iz Kunovca, HSS, potpredsjednica,
  3. Marko Mioč iz Koprivnice, HDZ, člana,
  4. Nenad Martinaga iz Kunovec Brega, HSS, član,
  5. Vjekoslav Mužinić iz Reke, HNS,  član,

Odbor za financije i proračun Županijske skupštine Koprivničko- križevačke županije

  1. Goran Gregurek iz Križevaca, HSS, predsjednik,
  2. Goran Kovačić iz Koprivnice, HDZ, potpredsjednik,
  3. Andrija Jendrek iz Kamešnice, HSS, član,
  4. Zdravko Gašparić iz Koprivnice, HSS, član,
  5. Ivanka Perić-Novak iz Koprivnice, HDZ, članica,
  6. Ivan Knok iz Križevaca, SDP, član,
  7. Tomisla Babić iz Koprivnice, SDP, član,

Odbor za dodjelu javnih priznanja Koprivničko-križevačke županije

  1. Milica Todorović iz Koprivnice, HSP dr. Ante Starčević, predsjednica,
  2. Goran Kovačić iz Koprivnice, HDZ, potpredsjednik,
  3. Milan Bingula iz Virja, A-HSP,   član,
  4. Božidar Krapinec iz Koprivnički Bregi, HSS,  član,
  5. Nada Stručić iz Križevaca, SU,  članica,
  6. Irena Jagarinec iz Koprivnice, HDZ,  članica,
  7. Mladen Švaco iz Koprivnice, kandidat grupe birača, član,

Odbor za gospodarski razvoj Županijske skupštine Koprivničko- križevačke županije

  1. Tomislav Ivanek iz Križevaca, HDZ,  predsjednik,
  2. Zlatko Makar iz Borovljana, HSS, potpredsjednik
  3. Zdravko Valjak iz Kolareca, HSS, član,
  4. Milan Bingula iz Virja, A-HSP, član,
  5. Ivan Knok iz Križevaca, SDP, član.

Odbor za poljoprivredu, šumarstvo i vodoprivredu Županijske skupštine Koprivničko-križevačke županije

  1. Zdravko Gašparić iz Koprivnice, HSS,  predsjednik,
  2. Zvonimir Širjan iz Kusijevca, HDZ,  potpredsjednik,
  3. Stjepan Antolić iz Drnja, HSS,  član,
  4. Stjepan Ciganović iz Novog Virja, HDZ, za člana,
  5. Antun Bratanović iz Đurđevca, HNS,  član.

Odbor za komunalne djelatnosti Županijske skupštine Koprivničko- križevačke županije

  1. Goran Gregurek iz Križevaca, HSS,  predsjednik,
  2. Zvonimir Širjan iz Kusijevca, HDZ,  potpredsjednik,
  3. Franjo Car iz Đurđevca, HSS, član,
  4. Dražen Ban iz Koprivnice, HDZ,  člana,
  5. Marinko Bagarić iz Koprivnice, SDP, član.

Odbor za zaštitu okoliša i prostorno uređenje Županijske skupštine Koprivničko-križevačke županije

  1. Irena Jagarinec iz Koprivnice, HDZ,  predsjednica,
  2. Goran Gregurek iz Križevaca, HSS,  potpredsjednik,
  3. Eugen Pali iz Gole, HDZ ,  član,
  4. Zdravko Tuba iz Molvi, HSS,  član,
  5. Željko Pintar iz Koprivnice, HSU,  član.

Odbor za zdravstvo i socijalnu skrb Županijske skupštine Koprivničko- križevačke županije

  1. Nada Stručić iz Križevaca, SU,  predsjednica,
  2. Irena Jagarinec iz Koprivnice, HDZ,  potpredsjednica,
  3. Katarina Budaj iz Koprivnice, HDZ,  članica,
  4. Franjo Car iz Đurđevca, HSS, član,
  5. Mijo Bardek iz Koprivnice, kandidat grupe birača, član,

Odbor za obrazovanje, kulturu, znanost, sport i nacionalne manjine Županijske skupštine Koprivničko-križevačke županije

  1. Stjepan Peršin iz Donje Glogovnice, HDZ,  predsjednik,
  2. Natalija Sučić iz Kunovca, HSS, potpredsjednica,
  3. Draženka Patačko iz Đurđevca, A-HSP,  članica,
  4. Ivanka Perić-Novak iz Koprivnice, HDZ,  članica,
  5. Vjekoslav Flamaceta iz Đurđevca, SDP,   član.

Odbor za međunarodnu i međužupanijsku suradnju Županijske skupštine Koprivničko-križevačke županije

  1. Ivana Prugović iz Treme, HSS,  predsjednica,
  2. Stjepan Peršin iz Donje Glogovnice, HDZ, potpredsjednik,
  3. Helga Jug iz Velike Mučne, HSS, članica,
  4. Eugen Pali iz Gole, HDZ, član,
  5. Tihomir Sokolić iz Novog Đurđica, SDP, član.

Odbor za razvoj lokalne samouprave Županijske skupštine Koprivničko-križevačke županije

  1. Andrija Jendrek iz Kamešnice, HSS,  predsjednik,
  2. Željko Lacković iz Đurđevca, kandidat grupe birača, potpredsjednik,
  3. Božidar Krapinec iz Koprivnički Bregi, HSS,  član,
  4. Božica Trnski iz Hlebina, HDZ,  članica,
  5. Stjepan Peršin iz Donje Glogovnice, HDZ,   član.

Odbor za predstavke građana Županijske skupštine Koprivničko-križevačke županije

  1. Zlatko Delimar iz Starigrada, nezavisni član, predsjednik,
  2. Eugen Pali iz Gole, HDZ,  potpredsjednik,
  3. Helga Jug iz Velike Mučne, HSS,   članica,
  4. Renato Kivač iz Koprivnice, HDZ,   član,
  5. Zdravko Valjak iz Kolareca, HSS,  član.

Odbor za branitelje Domovinskog rata Koprivničko-križevačke županije

  1. Miroslav Kovačić iz Kalinovca, HDZ,  predsjednik,
  2. Nenad Martinaga iz Kunovec Brega, HSS,  potpredsjednik,
  3. Dražen Keleminec iz Koprivnice, A-HSP, član,
  4. Branko Patačko iz Đurđevca, HDZ, član,
  5. Siniša Kavgić iz Koprivnice, Hrvatski laburisti – Stranka rada, član

Mandatno povjerenstvo

  1. Zdravko Tuba iz Molvi, HSS, predsjednik,
  2.  Stjepan Peršina iz Donje Glogovnice, HDZ, član,
  3. Biserka Đura iz Rasinje, HNS, članica.