Koprivnička AK galerija otvara vrata još jednoj iznimnoj izložbi suvremene fotografije. U petak, 7. veljače 2025. u 19 sati bit će otvorena samostalna izložba „Zauvijek“ autorice Sare Grgurić koja kroz 23 fotografije istražuje teme sjećanja, identiteta, prolaznosti vremena i pripadnosti.
Kombinirajući intimne vizualne zapise s predmetima iz obiteljske kuće i stana, autorica transformira galerijski prostor u ambijent osobne povijesti, ističući važnost bilježenja trenutaka odrastanja i povezanosti s bliskim ljudima i prostorima. Fotografije su nastale u sklopu programa „Drugi kadar“2022. godine pod mentorstvom koprivničkog umjetnika Ivana Gundića, dok će izložbu u Koprivnici otvoriti kustosica i autorica pratećeg teksta Tena Starčević iz Ureda za fotografiju, a izložba je realizirana u suradnji AK galerija i Ureda za fotografiju
Pozivamo vas da posjetite izložbu i uronite u jedinstveni vizualni narativ Sare Grgurić. Zauvijekostaje otvorena do 28. veljače 2025a može se razgledati od utorka do petka od 17 do 19 sati.