Stalna radna tijela Županijske skupštine

Odbor za izbor i imenovanja Županijske skupštine Koprivničko-križevačke županije

  1. MIRKO PEROK (HDZ) iz Šemovaca za predsjednika,
  2. MILJENKO FLAJS (MREŽA) iz Koprivnice za potpredsjednika,
  3. MIROSLAV KOVAČIĆ (HDZ) iz Kalinovca za člana,
  4. MATIJA ZAMLJAČANEC (nezavisni) iz Subotice Podravske za člana,
  5. IVAN SABOLIĆ (SDP) iz Legrada za člana,
  6. TOMISLAV PASARIČEK (HSS) iz Škrinjara za člana.
  7. MARIJAN RUŽMAN (ŽELJKO LACKOVIĆ-NEZAVISNE LISTE) iz Đurđevca, za člana.

Odbor za statut i poslovnik  Županijske skupštine  Koprivničko-križevačke županije

  1. VERICA RUPČIĆ (HDZ) iz Đurđevca, za predsjednicu,
  2. GORAN GREGUREK (MREŽA) iz Križevaca, za potpredsjednika,
  3. BOŽIDAR ŠTUBELJ (HSU) iz Križevaca, za člana,
  4. KAROLINA VIDOVIĆ (HSS) iz Koprivnice, za članicu,
  5. ŽELJKO LACKOVIĆ (ŽELJKO LACKOVIĆ – NEZAVISNE LISTE) iz Đurđevca, za člana.

Odbor za financije i proračun Županijske skupštine Koprivničko- križevačke županije

  1. DAMIR FELAK (HDZ) iz Koprivnice, za predsjednika,
  2. VJEKOSLAV MALETIĆ (MREŽA) iz Ferdinandovca, za potpredsjednika,
  3. HRVOJE PARAG (HDZ) iz Đurđevca,  za člana,
  4. GORAN BORČIĆ (HNS) iz Križevaca, za člana,
  5. ŽELJKO VUGRINEC (SDP) iz Koprivnice, za člana,
  6. MARIO HUDIĆ (HSS) iz Koprivničkih Bregi, za člana,
  7. ROBERTINA ZDJELAR (ŽELJKO LACKOVIĆ –NEZAVISNE LISTE) iz Koprivnice, za članicu.

Odbor za dodjelu javnih priznanja Koprivničko-križevačke županije

  1. ZLATKO MAKAR (HSS) iz Borovljana, za predsjednika,
  2. VERICA RUPČIĆ (HDZ) iz Đurđevca, za potpredsjednicu,
  3. STJEPAN PERŠIN (HDZ) iz Križevaca, za člana,
  4. ĐURĐICA MUSTAF (MREŽA) iz Koprivničkih Bregi, za članicu,
  5. BOŽIDAR ŠTUBELJ (HSU) iz Križevaca, za člana,
  6. DAMIR LACKOVIĆ (SDP) iz Đurđevca, za člana,
  7. JADRANKA LAKUŠ (ŽELJKO LACKOVIĆ-NEZAVISNE LISTE) iz Koprivnice, za članicu.

Odbor za gospodarski razvoj Županijske skupštine Koprivničko- križevačke županije

  1. MIRKO PEROK (HDZ) iz Šemovaca, za predsjednika,
  2. IVICA SRBLJINOVIĆ (MREŽA) iz Dropkovca, za potpredsjednika,
  3. TOMISLAV JURENDIĆ (HDZ) iz Koprivnice, za člana,
  4. DARKO TETEC (HL) iz Koprivnice, za člana,
  5. TIHANA KRALJIĆ (NEZAVISNA ČLANICA) iz Carevdara, za članicu.

Odbor za poljoprivredu, šumarstvo i vodoprivredu Županijske skupštine Koprivničko-križevačke županije

  1. EUGEN PALI (HDZ) iz Gole, za predsjednika,
  2. ŽELJKO ŠANTIĆ (MREŽA) iz Novog Virja, za potpredsjednika,
  3. STJEPAN KUŠEC (HDZ) iz Kusijevca, za člana,
  4. MARIJA VUKOBRATOVIĆ (SDP) iz Križevaca, za članicu,
  5. TOMISLAV PASARIČEK (HSS) iz Škrinjara, za člana.

Odbor za komunalne djelatnosti Županijske skupštine Koprivničko- križevačke županije

  1. GORAN GREGUREK (MREŽA) iz Križevaca, za predsjednika,
  2. MIROSLAV KOVAČIĆ (HDZ) iz Kalinovca, za potpredsjednika,
  3. ZLATKO PATAČKO (HDZ) iz Đurđevca, za člana,
  4. MAJA HLEB (SDP) iz Koprivnice, za članicu,
  5. DAJANA MILODANOVIĆ (ŽELJKO LACKOVIĆ-NEZAVISNE LISTE) iz Đurđevca, za članicu.

Odbor za zaštitu okoliša i prostorno uređenje Županijske skupštine Koprivničko-križevačke županije

  1. IVICA SRBLJINOVIĆ (MREŽA) iz Dropkovca, za predsjednika,
  2. GORAN BORČIĆ (HNS) iz Križevaca, za potpredsjednika,
  3. DARKO PEHNEC (HDZ) iz Hudovljana za člana,
  4. NIKOLA KOVAČIĆ (HSS) iz Koprivnice, za člana,
  5. MARIJAN CEPETIĆ (ŽELJKO LACKOVIĆ-NEZAVISNE LISTE) iz Virja, za člana.

Odbor za zdravstvo i socijalnu skrb Županijske skupštine Koprivničko- križevačke županije

  1. IRENA JAGARINEC (HDZ) iz Starigrada, za predsjednicu,
  2. MIJO BARDEK (ŽELJKO LACKOVIĆ-NEZAVISNE LISTE) iz Koprivnice, za potpredsjednika,
  3. MARINA FRIŠČIĆ (MREŽA) iz Koprivnice, za članicu,
  4. SANDRA SINJERI (SDP) iz Koprivnice, za članicu,
  5. SLAVKO KONFIC (HSU) iz Križevaca, za člana.

Odbor za obrazovanje, kulturu, znanost, sport i nacionalne manjine Županijske skupštine Koprivničko-križevačke županije

  1. MILJENKO FLAJS (MREŽA) iz Koprivnice, za predsjednika,
  2. HRVOJE PARAG (HDZ) iz Đurđevca, za potpredsjednika,
  3. RADOMIR GRUBAČEVIĆ (HSU) iz Koprivnice, za člana,
  4. KAROLINA VIDOVIĆ (HSS) iz Koprivnice, za članicu,
  5. GORDANA MEĐIMOREC (ŽELJKO LACKOVIĆ-NEZAVISNE LISTE) iz Križevaca, za članicu.

Odbor za međunarodnu i međužupanijsku suradnju Županijske skupštine Koprivničko-križevačke županije

  1. MATIJA ZAMLJAČANEC (NEZAVISNI ČLAN) iz Subotice Podravske, za predsjednika,
  2. MARTINA KUNTIĆ (HDZ) iz Hižanovca, za potpredsjednicu,
  3. NATALIJA SUČIĆ (MREŽA) iz Kunovca, za članicu,
  4. BRANKO MESAROV (HSS) iz Novog Virja, za člana,
  5. JADRANKA LAKUŠ (ŽELJKO LACKOVIĆ-NEZAVISNE LISTE) iz Koprivnice, za članicu.

Odbor za razvoj lokalne samouprave Županijske skupštine Koprivničko-križevačke županije

  1. VLADO BAKŠAJ (HDZ) iz Malog Poganca, za predsjednika,
  2. VJEKOSLAV MALETIĆ (MREŽA) iz Ferdinandovca, za potpredsjednika,
  3. ZDRAVKO BRLJEK (SDP) iz Novigrada Podravskog, za člana,
  4. GORAN VINCEK (HSU) iz Đurđevca, za člana,
  5. ŽELJKO PICIG (ŽELJKO LACKOVIĆ-NEZAVISNE LISTE) iz Križevaca, za člana.

Odbor za predstavke građana Županijske skupštine Koprivničko-križevačke županije

  1. SINIŠA KAVGIĆ (HL) iz Herešina, za predsjednika,
  2. ŽELJKO ŠANTIĆ (MREŽA) iz Novog Virja, za potpredsjednika,
  3. RENATO KIVAČ (HDZ) iz Koprivnice, za člana,
  4. MARIJA TREPOTEC (HSU) iz Novigrada Podravskog, za članicu,
  5. LIVIJA JAKOPOVIĆ (ŽELJKO LACKOVIĆ-NEZAVISNE LISTE) iz Prikraja Križevačkog, za članicu.

Odbor za branitelje Domovinskog rata Koprivničko-križevačke županije

  1. SINIŠA PAVLOVIĆ (HDZ) iz Kloštra Podravskog, za predsjednika,
  2. MIROSLAV KOVAČIĆ (HDZ) iz Kalinovca, za potpredsjednika,
  3. DAMIR VUKOVIĆ iz Koprivnice, za člana,
  4. MLADEN MAĐER (HSS) iz Novigrada Podravskog, za člana,
  5. TIHOMIR KOLAR (ŽELJKO LACKOVIĆ-NEZAVISNE LISTE) iz Đurđevca, za člana.

Mandatno povjerenstvo

  1. ĐURĐICA MUSTAF (MREŽA) iz Koprivničkih Bregi, za predsjednicu,
  2. SINIŠA PAVLOVIĆ (HDZ) iz Budančevice, za člana,
  3. MARKO FUCAK (SDP) iz Đurđevca, za člana.