Kontakti upravnog odjela

Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša Koprivničko-križevačke županije
Sjedište: Antuna Nemčića 5, 48000 Koprivnica, I kat, dvorišni dio

Pročelnik:
Damir Petričević
Tel: (048)  658-129
e-mail: damir.petricevic@kckzz.hr

Viša stručna suradnica za prostorno uređenje i gradnju
Jelena Barić
Tel: (048)  658-130
e-mail: jelena.baric@kckzz.hr

Viša stručna suradnica za prostorno uređenje i gradnju
Tanja Kolar
Tel: (048)  658-128
e-mail: tanja.kolar@kckzz.hr

Viša stručna suradnica za prostorno uređenje i gradnju
Helena Šantek
Tel: (048)  658-128
e-mail: helena.santek@kckzz.hr

Stručni suradnik za prostorno uređenje i gradnju
Nikola Gerendaj
Tel/fax: (048) 658 128
e-mail: nikola.gerendaj@kckzz.hr

Referentica za prostorno uređenje i gradnju
Biserka Sever
Tel/fax: (048)  658 130
e-mail: biserka.sever@kckzz.hr

Administrativna tajnica
Barica Kopas
Tel: (048)  658-129
e-mail: barica.kopas@kckzz.hr

Odsjek za zaštitu okoliša i prirode
Sjedište: Antuna Nemčića 5, 48000 Koprivnica, I kat, dvorišni dio
Voditeljica : Ana Kranjčev, prof. biol.
Tel: (048)  658-126
Fax: (048)  658-128
e-mail: ana.list@kckzz.hr

Viša savjetnica za zaštitu okoliš i gospodarenje otpadom
Valentina Peršić
Tel: (048) 658-147
e-mail: valentina.persic@kckzz.hr

Ispostava Križevci
Sjedište: I. Z. Dijankovečkog 12, 48260 Križevci

Pomoćnica pročelnika za prostorno uređenje i gradnju
Vesna Telban
tel:  (048) 270-670,
fax: (048) 270-560
e-mail: vesna.telban@kckzz.hr

Viša savjetnica za prostorno uređenje i gradnju
Branka Tinodi Šatvar
tel: (048) 270-658
e-mail: branka.tinodisatvar@kckzz.hr

Stručna suradnica za prostorno uređenje i gradnju
Brankica Knok-Sačarić
tel: (048) 270-903
e-mail: brankica.knok-sacaric@kckzz.hr

Stručni suradnik za prostorno uređenje i gradnju
Zdenko Stančić
tel: (048) 270-659
e-mail: zdenko.stancic@kckzz.hr

Stručni suradnik za prostorno uređenje i gradnju
Darko Žarković
tel: (048) 270-953
e-mail: darko.zarkovic@kckzz.hr

Viši stručni suradnik za prostorno uređenje i gradnju
Kristijan Grgac
tel: (048) 270-953
e-mail: kristijan.grgac@kckzz.hr

Administrativna tajnica
Vlasta Vrabec
tel: (048) 270-902
e-mail: vlasta.vrabec@kckzz.hr

Ispostava Đurđevac
Sjedište: B. Radića bb, 48350 Đurđevac

Pomoćnik pročelnika za prostorno uređenje i gradnju
Miran Peršinović
tel: (048) 818-402
fax: (048) 811-610
e-mail: miran.persinovic@kckzz.hr

Voditeljica pododsjeka za prostorno uređenje i gradnju
Elizabeta Čmrlec
tel: (048) 818-419
fax: (048) 811-610
e-mail: elizabeta.cmrlec@kckzz.hr

Referentica za prostorno uređenje i gradnju
Mirjana Lešćan
tel: (048) 818-418
e-mail: mirjana.lescan@kckzz.hr

Administrativna tajnica
Nada Vranić
tel: (048) 818-427
e-mail: nada.vranic@kckzz.hr