Školske ustanove kojima je Koprivničko-križevačka županija osnivač

Popis školskih ustanova kojima je Koprivničko-križevačka županija osnivač

Srednje škole

Strukovna škola Đurđevac
Dr. Ivana Kranjčeva 5
48 350 Đurđevac
Ravnatelj: Darko Špoljar
Tel. ravnatelj 812-223
Tel. računovodstvo 812-223
Fax 812-367
E-mail: ured@ss-strukovna-djurdjevac.skole.hr

  1. Blažok Marijan, Đurđevac, iz reda osnivača
  2. Hasan Željka, Virje, iz reda osnivača
  3. Parag Hrvoje, Đurđevac, iz reda osnivača
  4. Dujaković Goran, Koprivnica, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika
  5. Dorčec Ranko, Đurđevac, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika
  6. Rogoz Silvio, Đurđevac, iz reda roditelja, predsjednik
  7. Pleadin Branko, Koprivnica, iz reda radnika, zamjenik predsjednika

Gimnazija Dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac
Dr. Ivana Kranjčeva 5
48 350 Đurđevac
Ravnatelj Tomislav Ostojić
Tel. ravnatelja 812-021
Tel. računovodstvo 812-021
Fax 812-021
E-mail: gimnik@gimnazija-ikranjceva-djurdjevac.skole.hr

Članovi/članice Školskog odbora

  1. Tišljar Irena, Virje, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, predsjednica
  2. Vergić Dušanka, Đurđevac, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika
  3. Kuzmić Dario, Đurđevac, iz reda roditelja
  4. Senjan Ivana, Đurđevac, iz reda radnika
  5. Cik Nikola, Đurđevac, iz reda osnivača, zamjenik predsjednice
  6. Šabarić Anica, Đurđevac, iz reda osnivača
  7. Štimac Marijan, Đurđevac, iz reda osnivača

Gimnazija „ Fran Galović“ Koprivnica
Željka Selingera 3a
48 000 Koprivnica
Ravnatelj Vjekoslav Robotić
Tel. ravnatelj 279-803
Tel. računovodstvo 279-804
Fax 279-817
E-mail: gimnazija-fran-galovic@kc.t-com.hr; ured@gimnazija-fgalovic-koprivnica.skole.hr

Članovi/članice Školskog odbora:

  1. Lokotar Mišela, Koprivnica, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, predsjednica
  2. Vargović Marko Koprivnica, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika
  3. Orošić Martina, Koprivnica, iz reda roditelja
  4. Martan Ana-Marija, Koprivnica, iz reda radnika, zamjenica predsjednice
  5. Međurečan Goran, Koprivnica, iz reda osnivača
  6. Ivan Andrašić, Koprivnica, iz reda osnivača
  7. Šimčić Zlatko, Koprivnica, iz reda osnivača

Obrtnička škola Koprivnica
Trg slobode 7
48 000 Koprivnica
Ravnatelj Zlatko Martić
Tel. ravnatelj 621-083
Tel. računovodstvo 621-083
Fax 624-245
E-mail: ured@ss-obrtnicka-koprivnica.skole.hr

Članovi/članice Školskog odbora:

  1. Bebek Damir, Koprivnica, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, zamjenik predsjednice
  2. Kolarić Varga Kristina, Koprivnica, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, predsjednica
  3. Posavec Kristina, Koprivnica, iz reda roditelja
  4. Rihtarić Goran, Koprivnica, iz reda radnika
  5. Fajdetić Mladen, Koprivnica, iz reda osnivača
  6. Krznarić Krešimir, Koprivnica, iz reda osnivača
  7. Mikotić Zdravko, Koprivnica, iz reda osnivača

Srednja škola Koprivnica
Trg Slobode7
48 000 Koprivnica
Ravnateljica Manuela Gregurić
Tel. ravnateljica 623-760
Tel. računovodstvo 221-407
Fax 623-760
E-mail: srednja.skola.koprivnica@kc.t-com.hr

Članovi/članice Školskog odbora:

  1. Natalija Tomac Kelek, Koprivnica iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, predsjednica
  2. u tijeku je proces izbora novog predstavnika, iz reda radnika
  3. Kristina Svržnjak, Koprivnica, iz reda roditelja, zamjenica predsjednice
  4. Marija Gabelica, Koprivnica, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika
  5. Valeš Dino, Koprivnica, iz reda osnivača
  6. Ruža Evačić, Kunovec Breg, iz reda osnivača
  7. Vladimir Šadek, Koprivnica, iz reda osnivača

Gimnazija Ivana Zakmardija Dijankovečkoga Križevci
Milislava Demerca 8
48 260 Križevci
Ravnatelj dr.sc. Ivan Peklić
Tel. ravnatelj 682-612
Tel. računovodstvo 681-304
Fax 682-613
E-mail: ured@gimnazija-izdijankoveckoga-kc.skole.hr

Članovi/članice Školskog odbora:

  1. Marinković Bruno, Križevci, iz reda radnika, predsjednik
  2. Darko Jembrek, Križevci, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, zamjenik predsjednika
  3. Magdalena Markešić, Sveti Ivan Žabno, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika
  4. Jozef Mjeda, Križevci, iz reda roditelja
  5. Jeren Šašek Martina, Križevci, iz reda osnivača
  6. Tenodi Mladen, Križevci, iz reda osnivača
  7. Salopek Dražen, Križevci, iz reda osnivača

Srednja škola „Ivan Seljanec“ Križevci
Trg sv. Florijana 14b
48 260 Križevci
ravnateljica Gordana Juran-Ratković
Tel. ravnatelj 279-490
Tel. računovodstvo 279-492
Fax 279-495
E-mail: ured@ss-iseljanec-kc.skole.hr

Članovi/članice Školskog odbora:

  1. Harča Marko, Križevci, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, zamjenik predsjednika
  2. Karlovčec Nenad, Križevci, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika
  3. Haman Ana, Križevci, iz reda roditelja
  4. Petrek Boro, Dubrava, iz reda radnika, predsjednik
  5. Starešec Bilić Sanela, Križevci, iz reda osnivača
  6. Stojanovska Kata, Križevci, iz reda osnivača
  7. Kilić Marinela, Križevci, iz reda osnivača

Srednja gospodarska škola Križevci
Milislava Demerca 1
48 260 Križevci
Ravnatelj Toni Svoboda
Tel. ravnatelj 681-247
Tel. računovodstvo 681-350
Fax 682-614
E-mail : ured@ss-gospodarska-kc.skole.hr

Članovi/članice Školskog odbora:

  1. Nataša Mikinac, Križevci, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, predsjednica
  2. Damir Bolfek, Križevci, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, zamjenik predsjednice
  3. Ivana Štragelj, Sveta Helena, iz reda roditelja
  4. Gordan Bužić, Veliki Potočec, iz reda radnika
  5. Masnec Darko, Križevci, iz reda osnivača
  6. Konjačić Miljenko, Marinovec, iz reda osnivača
  7. Hrg Valentina, Križevci, iz reda osnivača

Učenički dom Križevci
Ratarna 10
48 260 Križevci
Ravnateljica Snježana Majić
Tel. ravnateljica 681-067
Tel. računovodstvo 681-067
Fax 681-067
E-mail: ured@dom-ucenicki-kc.skole.hr

Članovi/članice Domskog odbora:

  1. Igor Dodik, Zagreb, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, predsjednik
  2. Marija Kovačić, Šopron, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, zamjenica predsjednika
  3. Markotić Dijana, Hercegovac, iz reda roditelja
  4. Savić Sanja, Bojnikovec, iz reda radnika
  5. Maksić Denis, Križevci, iz reda osnivača
  6. Jakopović Sanja, Križevci, iz reda osnivača
  7. Štubelj Božidar, Križevci, iz reda osnivača

Osnovne škole

Osnovna škola Koprivnički Bregi
Trg Svetog Roka 2
48 324 Koprivnički Bregi
Ravnateljica Karolina Vidović
Tel. ravnateljica 220-596
Tel. računovodstvo 830-008
Fax 220-596
E-mail :  ured@os-koprivnicki-bregi.skole.hr

Članovi/članice Školskog odbora:

  1. Dragica Horvat-Fuček, Koprivnica, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, zamjenica predsjednice
  2. Vlatka Kunić, Koprivnički Bregi, iz reda radnika
  3. Vida Golubić, Koprivnički Bregi, iz reda roditelja
  4. Suzana Vusić, Koprivnica, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, predsjednica
  5. Vlatka Brlečić Vrabec, Koprivnički Bregi, iz reda osnivača
  6. Željko Bukvić, Koprivnički Bregi, iz reda osnivača
  7. Mario Delimar, Koprivnički Bregi,  iz reda osnivača

Osnovna škola Fran Koncelak Drnje
Pemija 72
48 322 Drnje
Ravnatelj Ivan Pikivača
Tel. ravnatelj 626 895
Tel. računovodstvo 831 330
Fax 831 092
E-mail: ured@os-fkoncelak-drnje.skole.hr

Članovi/članice Školskog odbora:

  1. Mirjana Lovrić, Drnje, iz reda radnika, zamjenica predsjednice
  2. Nevenka Pivar, Đelekovec, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika
  3. Dražen Dombaj, Drnje, iz reda roditelja
  4. Ksenija Marić, Koprivnica , iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, predsjednica
  5. Tatjana Međimurec, Drnje, iz reda osnivača
  6. Elena Belec, Hlebine, iz reda osnivača
  7. Zdravko Matišić, Peteranec, iz reda osnivača

Osnovna škola Gola
Trg kardinala A. Stepinca 4a
48331 Gola
Ravnateljica Violeta Pranjić
Tel. ravnateljica 833-005
Tel. računovodstvo 833-143
Fax 833-005
E-mail: ured@os-gola.skole.hr

Članovi/članice Školskog odbora:

  1. Biserka Saboliček, Gola, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, predsjednica
  2. Sanja Solić, Otočka, iz reda radnika
  3. Katarina Pali-Široki, Gola, iz reda roditelja
  4. Petar Žugec, Lunjkovec, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, zamjenik predsjednice
  5. Tatjana Blažeković, Otočka, iz reda osnivača
  6. Darinka Kuzmić Salajpal, Koprivnica, iz reda osnivača
  7. Eugen Pali, Gola, iz reda osnivača

Osnovna škola Legrad
Petra Zrinskog 10
48 317 Legrad
Ravnatelj Dragutin Marcinjaš
Tel. ravnatelj 220-493
Tel. računovodstvo 222-172
Fax 835-011
E-mail : ured@os-legrad.skole.hr

Članovi/članice Školskog odbora:

  1. Andrea Dimač, Legrad, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika
  2. Davor Cvetnić, Legrad, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, predsjednik
  3. Marina Gerendaj, Legrad iz reda roditelja
  4. Kristina Paušić , Sveta Marija, iz reda radnika, zamjenica predsjednika
  5. Zlata Trnski-Sabolić, Legrad , iz reda osnivača
  6. Korina Dolenec, Legrad, iz reda osnivača
  7. Igor Horvat, Veliki Otok, iz reda osnivača

Osnovna škola Mihovil Pavlek Miškina Đelekovec
Mirka Viriusa 28
48 316 Đelekovec
Ravnateljica Sonja Vuljak
Tel. ravnateljica 221-543
Tel. računovodstvo 221-544
Fax 834-002
E-mail: osnovna.skola.mihovil.pavlek.miskina@kc.t-com.hr

Članovi/članice Školskog odbora:

  1. Bruno Petak, Đelekovec, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, zamjenik
  2. Tatjana Međimorec, Đelekovec, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, predsjednica
  3. Ljerka Sabolić, Đelekovec, iz reda roditelja
  4. Snježana Dolenec, Đelekovec, iz reda radnika
  5. Hrvoje Matić, Đelekovec, iz reda osnivača
  6. Snježana Bistrović, Imbriovec, iz reda osnivača
  7. Ivana Korošec Vujica, Đelekovec, iz reda osnivača

 

Osnovna škola „Profesor Blaž Mađer“ Novigrad Podravski
Gajeva 17a
48 325 Novigrad Podravski
Ravnateljica Lidija Peroš
Tel. ravnateljica 220-456
Tel. računovodstvo 832-606
Fax. 832-140
E-mail: ured@os-bmadjera-novigrad-podravski.skole.hr

Članovi/članice Školskog odbora:

  1. Božica Ruk, Novigrad Podravski, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, zamjenica predsjednice
  2. Željka Berta, Ferdinandovac, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, predsjednica
  3. Irena Ranilović, Novigrad Podravski, iz reda roditelja
  4. Marina Borić, Novigrad Podravski, iz reda radnika
  5. Iva Oršić-Crnjak, Novigrad Podravski, iz reda osnivača
  6. Vjekoslav Štimac, Novigrad Podravski, iz reda osnivača
  7. Senada Ranilović, Novigrad Podravski, iz reda osnivača

Osnovna škola Andrije Palmovića Rasinja
Školska ulica 15
48 312 Rasinja
Ravnatelj Krunoslav Belaj
Tel. ravnatelj 837-585
Tel. računovodstvo 837-154
Fax 837-020
E-mail: ured@os-apalmovica-rasinja.skole.hr

Članovi/članice Školskog odbora:

  1. Marina Kovaček, Rasinja, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika zamjenica, predsjednica
  2. Anita Bakovljanec, Rasinja, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika
  3. Tatjana Bakovljanec, Rasinja, iz reda roditelja
  4. Josipa Ostreš, Koprivnica, iz reda radnika, zamjenica predsjednice
  5. Renato Rac, Kuzminec, iz reda osnivača
  6. Maja Pribeg, Cvetkovec, iz reda osnivača
  7. Karlo Mađarić, Cvetkovec, iz reda osnivača

Osnovna škola Sokolovac
Trg dr. Tomislava Bardeka 10
48 306 Sokolovac
Ravnatelj Saša Korkut
Tel. ravnatelj 270-540
Tel. računovodstvo 270-800
Fax 838-068
E-mail:  ured@os-sokolovac.skole.hr

Članovi/članice Školskog odbora:

  1. Nataša Karlovčec, Križevci, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, predsjednica
  2. Janja Ivanček, Koprivnica,  iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika
  3. Izidor Pajnić, Mali Grabičani, iz reda roditelja
  4.  Silvija Jelovčan, Koprivnica, iz reda radnika, zamjenica predsjednice
  5. Hrvoje Ištvanović, Sokolovac, iz reda osnivača
  6. Branimir Kovačević, Hudovljani, iz reda osnivača
  7. Saša Hanžeković, Trnovac Sokolovački, iz reda osnivača

Osnovna škola Sveti Petar Orehovec
Sv.Petar Orehovec 90
48 267 Sv. Petar Orehovec
Ravnatelj Stjepan Lučki
Tel. ravnatelj 856-588
Tel. računovodstvo 856-257
Fax 856-257
E-mail:  ured@os-sveti-petar-orehovec.skole.hr

Članovi/članice Školskog odbora:

  1. Kristina Dubravec, Križevaca, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, zamjenica predsjednice
  2. Dubravka Kos, Sveti Petar Orehovec, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika
  3. Kristina Antolković, Gregurovec, iz reda roditelja
  4. Silvija Ognjan Podolski, Donja Rijeka, iz reda radnika, predsjednica
  5. Dragutin Matus, Vinarec , iz reda osnivača
  6. Ivica Valaško, Brezje Miholečko, iz reda osnivača
  7. Renata Širjan, Gregurovec, iz reda osnivača

Osnovna škola Sidonije Rubido Erdody Gornja Rijeka
Jablanova1
48 268 Gornja Rijeka
Ravnatelj Darko Zvonar
Tel. ravnatelj 270-224
Tel. računovodstvo 271-565
Fax 855-002
E-mail: os.sidonije.rubido.erddy.gornja.rijeka@kc.t-com.hr

  1. Smilja Dedić, Križevci, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, zamjenica predsjednice
  2. Josipa Pengov, Križevci, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika , predsjednica
  3. Danica Lacković, Sudovec, iz reda roditelja
  4. Goran Mamić, Novi Marof, iz reda radnika
  5. Mladen Bukal, Kostanjevec Riječki, iz reda osnivača
  6. Anita Petrinjak, Pofuki, iz reda osnivača
  7. Tihomir Šikač, Donja Rijeka, iz reda osnivača

Osnovna škola Kloštar Podravski
1. svibnja 50
48 362 Kloštar Podravski
Ravnatelj Mirko Šandrovčan
Tel. ravnatelj 816-344
Tel. računovodstvo 280-474
Fax 816-331
E-mail: ured@os-klostar-podravski.skole.hr

Članovi/članice Školskog odbora:

  1. Tomislav Štefančić, Stari Gradac, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, zamjenik predsjednika
  2. Mate Alvir, Kloštar Podravski, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika
  3. Franjo Šušenj, Kozarevac, iz reda roditelja
  4. Tihana Sabolić, Prugovec, iz reda radnika
  5. Janći Alen, Kloštar Podravski , iz reda osnivača, predsjednik
  6. Valentino Čupen, Kloštar Podravski, iz reda osnivača
  7. Nataša Martinčević, Kloštar Podravski, iz reda osnivača

Osnovna škola „Grigor Vitez“ Sveti Ivan Žabno
Trg Karla Lukaša 7
48 214 Sveti Ivan Žabno
Ravnatelj Tomislav Hanžeković
Tel. ravnateljica 851-408
Tel. računovodstvo 271-533
Fax 851-408
E-mail:  ured@os-gvitez-zabno.skole.hr

Članovi/članice Školskog odbora:

  1. Nevenka Bajsić, Križevci, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, predsjednica
  2. Ana Bakar, Predavec Križevački, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, zamjenica predsjednice
  3. Vesna Dolački, Brezine, iz reda roditelja
  4. Benko Sanja, Žabnica, iz reda radnika
  5. Habijanec Mirko, iz reda osnivača
  6. Manuel Marković, iz reda osnivača
  7. Vrhovski Zoran, iz reda osnivača

Osnovna škola Molve
Trg kralja Tomislava 10
48 327 Molve
Ravnatelj Ivan Jaković
Tel. ravnatelj 892-027
Tel. računovodstvo 892-033
Fax 892-027
E-mail:   ivan.jakovic1@os-molve.skole.hr

Članovi/članice Školskog odbora:

  1. Marija Halaček, Molve, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, zamjenica predsjednice
  2. Mirela Paša, Molve, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, predsjednica
  3. Josipa Piskor, Molve, iz reda roditelja
  4. čeka se imenovanje, iz reda radnika
  5. Marina Ivančan Krznarić, Molve, iz reda osnivača
  6. Bernard Gregurić, Molve, iz reda osnivača
  7. Martina Kokša, Molve, iz reda osnivača

Osnovna škola Ferdinandovac
Dravska 66
48 356 Ferdinandovac
Ravnatelj Miroslav Fuček
Tel. ravnatelj 817-709, 210-001
Tel. računovodstvo 817-708
Fax 817-709
E-mal:  ured@os-ferdinandovac.skole.hr

Članovi/članice Školskog odbora:

  1. Vlasta Golub, Đurđevac, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, predsjednica
  2. Nikola Dorčec, Ferdinandovac, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, zamjenica predsjednice
  3. Ivanka Kolar Turčić, Ferdinandovac, iz reda roditelja, zamjenica predsjednice
  4. Zdravko Benko, Ferdinandovac, iz reda radnika
  5. Vjekoslav Maletić, Ferdinandovac, iz reda osnivača
  6. Marta Horvat, Ferdinandovac, iz reda osnivača
  7. Miroslav Lukanec, Novo Virje, iz reda osnivača

Osnovna škola prof. Franje Viktora Šignjara Virje
Ivana Gundulića 5a
48 326 Virje
Ravnateljica Marica Cik Adaković
Tel. ravnateljica 897-060
Tel. računovodstvo 897-060
Fax 897-730
E-mail:   skola@os-fvsignjara-virje.skole.hr

Članovi/članice Školskog odbora:

  1. Ivan Hapavel, Virje, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, predsjednik
  2. Đurđica Krčmar Zalar, Virje, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, zamjenica predsjednika
  3. Melita Ivančić, Virje, iz reda roditelja,
  4. Katarina Drmenčić, Virje, iz reda radnika,
  5. Mladen Ferenčić, Virje, iz reda osnivača
  6. Kristina Filipović, Virje, iz reda osnivača
  7. Dražen Đurišević, Virje, iz reda osnivača

Osnovna škola  Ivan Lacković Croata Kalinovac
Dravska 6
48 361 Kalinovac
Ravnateljica Mirjana Bazijanec
Tel. ravnateljica 883-272
Tel. računovodstvo 814-510
Fax. 883-272, 814-510
E-mail:  ured@os-kalinovac.skole.hr

Članovi/članice Školskog odbora:

  1. Goran Ređep, Kalinovac, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, predsjednik
  2. Marina Željeznjak, Kalinovac, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, zamjenica predsjednika
  3. Danijela Jurković Peić, Kalinovac, iz reda roditelja
  4. Jasna Miklaušić, Kalinovac, iz reda radnika
  5. Ana-Marija Mađerić, Kalinovac, iz reda osnivača
  6. Niko Maras, Kalinovac, iz reda osnivača
  7. Ines Balint Molvarec, Kalinovac , iz reda osnivača

Osnovna škola Kalnik
Trg Stjepana Radića 9
48 269 Kalnik
Ravnateljica Đurđica Sučić
Tel. ravnateljica 857-414
Tel. računovodstvo 857-046
Fax. 857-046
E-mail: os-kalnik@kc-t-com.hr

Članovi/članice Školskog odbora:

  1. Davor Holenda, Vojakovac, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, zamjenik predsjednice
  2. Zoran Radiček, Kalnik, iz reda radnika
  3. Mateja Jež Rogelj, Šopron, iz reda roditelja
  4. Marina Vrbančić, Križevci, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, predsjednica
  5. Matija Kovačić, Šopron, iz reda osnivača
  6. Zdenka Pugar, Donje Borje , iz reda osnivača
  7. Andrija Jendrek, Kamešnica, iz reda osnivača

Osnovna škola Koprivnički Ivanec
Kunovec, Seljačke bune bb
48 000 Koprivnica
Ravnateljica: Kristina Furkes
Tel.  ravnateljice: 222-138, mobitel: 098 545 653
Telefon/fax računovodstvo : 222-139
E- mail: ured@os-koprivnicki-ivanec.skole.hr

Članovi/članice Školskog odbora:

  1. Melany Ferčec, Koprivnica, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, zamjenica predsjednika
  2. Branka Stančin Levanček, Poljanec, iz reda učitelja, nastavnika i stručnih suradnika
  3. Ivica Balaško, Kunovec, iz reda roditelja, predsjednik
  4. Suzana Rocek, Koprivnički Ivanec, iz reda radnika
  5. Dražen Vrabelj, Kunovec, iz reda osnivača
  6. Danijela Fičko, Koprivnički Ivanec, iz reda osnivača
  7. Barbara Kovač, Kunovec, iz reda osnivača