30.04.2022.

Čestitka povodom Nacionalnog dana hitne medicinske službe

IMG 9015


Poštovani djelatnici županijskog Zavoda za hitnu medicinu i Odjela hitne medicine OB Koprivnica,

Iskreno i od srca upućujemo Vam čestitku povodom Nacionalnog dana hitne medicinske službe te Vam zahvaljujemo na trudu, stručnosti i ljudskom odnosu prema svim potrebama pacijenata naše županije.

Hitna medicinska služba temelj je zdravstvene skrbi svakog grada, županije i države, a mi s velikim zadovoljstvom i ponosom možemo kazati kako se u našoj županiji kontinuiranim ulaganjima vodi briga o najvišoj razini zdravstvene zaštite. Županija će i dalje pružati punu podršku u daljnjem razvoju svih sastavnica zdravstvenog sustava na zadovoljstvo svih stanovnika, ali i zaposlenika koji u njima rade.

Želimo Vam uspješan rad i što manje intervencija, uz iskrene čestitke povodom Nacionalnog dana hitne medicinske službe!

Župan Darko Koren i zamjenik župana Ratimir Ljubić  

Pročitano 957 puta