16.01.2023.

Ekipa Unijabeton osvojila prvo mjesto na koprivničkoj Zimskoj ligi

IB Zimska liga finale 2 15012023 14

Prošlog je vikenda u dvorani koprivničke Srednje škole održana završnica malonogometnog natjecanja Zimske lige u kojoj su sudjelovale dvije zagrebačke momčadi - Hivetec i Unijabeton, Graditeljstvo Cvilko iz Zagorja te Multistar, ekipa s igračima iz bjelovarskog i podravskog kraja.

IB Zimska liga finale 2 15012023 13

Najviše razloga za slavlje imala je ekipa Unijabeton koja je osvojila zlatne medalje i pet tisuća eura nagrade. S rezultatom 2:0 u finalu su pobijedili Multistar, a u igri za treće mjesto Hivetec je pobijedio 5:1 i osvojio 1500 eura.

IB Zimska liga finale 2 15012023 12

Župan Darko Koren, zamjenik župana Ratimir Ljubić, gradonačelnik Koprivnice Mišel Jakšić, predsjednik županijskog Nogometnog saveza Robert Markulin i predsjednica Zajednice sportskih udruga Grada Koprivnice Jasmina Stričević uručili su nagrade i priznanja igračima.

Najboljim igračem turnira proglašen je Mijo Batarilo Ćerdić (Unijabeton), najbolji vratar je Amar Duro (Unijabeton), a najbolji strijelac Ćiril Guja (Hivetec).